Kurs

Sprzedaj swój dług

Dług to nie koniec świata. Też jest dla ludzi. Przydarzyć się może każdemu. Wielu się przydarzył i wielu osobom udało się z nim uporać. Ty też możesz sobie z tym poradzić!

Długi to temat bardzo trudny, trochę nawet wstydliwy, a z pewnością nie jest przyjemny. Jeżeli dotknęło Cię to doświadczenie to wiesz o czym mówię.

Prawda jest jednak taka, że doświadczyło tego naprawdę wiele osób, co oznacza, że jest to sytuacja, która zagraża niemal każdemu. Wpaść w długi można z różnych przyczyn.

Często niezależnych od Ciebie: utrata pracy, choroba, przypadki losowe, utrata bliskich, zmiany gospodarcze, recesja, kryzys i wiele innych. Naprawdę niewielki odsetek dłużników, to osoby które z premedytacją „migają się” od spłaty swoich zobowiązań.

Nie zmienia to faktu, że niezależnie od przyczyn dla których nie możesz regulować spłat kredytu, musisz wziąć odpowiedzialność za rozwiązanie tego problemu.

TO TY pożyczyłeś i TO TY musisz spłacić. Powstaje pytanie:

Jak to zrobić kiedy totalnie straciłem płynność finansową?

Najważniejsze w tym wszystkim jest nie dać się emocjom. Nie wpaść w schemat myśleniowy pt. O JA BIEDNY, NIESZCZĘŚLIWY! Wyrzuć ze swojej głowy myśli pt:

  • nie da się zrobić
  • do końca życia będę to spłacać
  • pójdę pod most
  • stracę wszystko
  • wyrzucą mnie z domu
  • nie dam rady
  • skąd mam wziąć pieniądze
  • chyba pójdę kraść itp. itd…

Nie uciekaj od problemów. Szukaj ludzi, którzy przeszli to co Ty! Bankructwa i problemy finansowe są dla ludzi. Część z nich sobie z nimi poradziła i wiedzą jak to zrobić. Ty też możesz!

PAMIĘTAJ, ŻE:

Urzędy

We wszystkich instytucjach ( banki, firmy windykacyjne, komornicy) są ludzie. Mają swoje potrzeby i swoje możliwości. I też im zależy na tym, żeby zamknąć sprawę. Można się z nimi porozumieć, tylko trzeba wiedzieć jak i na jakich zasadach możesz z nimi się dogadać.

Koszty

Każda taka sytuacja kosztuje. Im bardziej zwlekasz ze zrobieniem z tym porządku, tym droższy ten proces. Zacznij jak najszybciej!

Ważne

Jeżeli zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość to pamiętaj, że są one tematem, które dają podstawę do rozmów. Zadłużona nieruchomość, na której kredyt został wypowiedziany nie musi oznaczać, że stracisz wszystkie pieniądze. Trzeba tylko rozmawiać z osobami, które wiedzą jak to zrobić.

Ale jak?

Są ludzie, którzy przeszli przez takie doświadczenia i teraz pomagają innym przez to przejść – minimalizując ryzyko i prostując całą sytuację z wierzycielami. Nie musisz cierpieć latami z tego powodu.

Taką osobą jest Beata Kapcewicz. Udało się jej wyjść z 4-ro milionowego długu. Dzisiaj kiedy wszystko zakończyło się szczęśliwie, a emocje opadły, zdecydowała się podzielić swoim doświadczeniem.

W bardzo szczerej rozmowie opowiedziała swoją historię jak do tego doszło, że ona i jej rodzina wpadła w tak potężne tarapaty, jak sobie z tym radziła i jak z tego wyszła.

Posłuchaj wywiadu z Beatą:

Jej historia jest dowodem na to, że dług to nie koniec świata. Z długiem można żyć, śmiać się, kochać, i normalnie funkcjonować. Długiem można zarządzać i z długu można wyjść obronną ręką.

Marta Baczewska-Golik pracuje w obrocie nieruchomościami od ponad 10-ciu lat. Sama zajmowała się kupowaniem długów od wierzycieli. Doskonale rozumie, że dług to produkt jak każdy inny, który można po prostu sprzedać. Dzisiaj jesteśmy gotowe podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami, które tego bardzo potrzebują.

Dlatego oddajemy w Twoje ręce

Kurs internetowy

abyś zapanował nad emocjami oraz stworzył plan działania

 

na Twoje oddłużenie tak, żebyś mógł zacząć żyć na nowo bez stresu i niepewności o jutro.

Po kursie będziesz potrafić:

1. Opanować własne emocje oraz realnie ocenić własną sytuacje.

2. Ustalić plan naprawczy – plan wychodzenia z długu.

3. Poznasz konkretne strategie działania, kiedy wpadasz w kłopoty finansowe i nie możesz dalej spłacać kredytu.

4. Dowiesz się w jaki sposób negocjować i rozmawiać z instytucjami, którym jesteś winny pieniądze.

5. Poznasz sposoby na prowadzenie rozmów z komornikiem.

6. Zrozumiesz, że dług jest produktem, który można komuś sprzedać.

7. Dlaczego inwestorowi może się opłacać kupić Twój dług? Dowiesz się na jakich zasadach to działa.

8. Zrozumiesz sposób myślenia inwestora i jego punkt widzenia.

9. Nauczysz się rozmawiać i budować relacje z inwestorem, tak aby dopiąć transakcję do końca.

10. Dowiesz się jak normalnie żyć pomimo długu i budować relacje z twoim bliskim otoczeniem.

Kurs składa się z 6 lekcji video.

Każda po ok 20-30 min.

Każda lekcja opowiada o konkretnym zagadnieniu i zawiera kroki jakie należy podjąć.

Lekcja I. Zaakceptuj sytuację, czyli mentalność dłużnika.

Lekcja II. Indywidualna strategia działania.

Lekcja III. Relacje z wierzycielem.

Lekcja IV. Relacje z inwestorem.

Lekcja V. Relacje z komornikiem.

Lekcja VI. Zacznij żyć od nowa i edukacja.

Cena kusu 298 zł

Poznaj nas

PROWADZĄCE

Beata Kapcewicz

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Założycielka 8 firm, z których które 5 stały się rozpoznawalnymi markami na rynku polskim i lokalnym, które pokochali klienci: Architekci Kariery, MomentumWay, PUERTOcoffe culture, PUERTOsiesta, Personal Excellence Network. Dziś pomaga innym firmom zbudować strategię LOVEbrand i prowadzi programy rozwojowe dla liderów, żeby budować silną kulturę przywódczą w oparciu o wartości, system i autonomię. Z jej usług korzystają takie duże międzynarodowe firmy jak IKEA, mBank, Comparex, Diehl Controls, BZ WBK, Credit Agricole, Loreal i inne.  Autorka książek z dziedziny biznesu i kariery. Jest inwestorką w nieruchomości, która 10 lat temu z wielomilionowych inwestycji wpadła w wielomilionowe długi. Kilka lat zajęło jej  poukładanie tej sytuacji i wyjście z niej zwycięsko. Dziś dzieli się wiedzą o tym, jakie strategie zastosowała, żeby wyjść z problemów finansowych i poukładać swoją sytuację na nowo.

Marta Baczewska-Golik

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych. Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN. Zawsze dąży do sytuacji, z których każdy wychodzi wygrany zarówno w pracy jak i w życiu. W ramach swojej działalności inwestycyjnej kupowała wierzytelności od wierzycieli i rozumie, że dług jest produktem jak wszystko i można go kupić lub sprzedać.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długo ten kurs będzie dostępny?

Dostęp do kursu wykupujesz na rok. Nie będziemy robić problemu aby wydłużyć ten czas na indywidualną prośbę, jednak platforma automatycznie przydziela czas dostępu na 12 miesięcy. Później trzeba do nas napisać i poprosić o przedłużenie. To podejście wynika przede wszystkim z tego, że nie chcemy utrzymywać na platformie kont osób, które z owego konta już zupełnie nie korzystają. Dlatego jak ktoś będzie chciał przedłużyć na kolejny rok to musi się do nas zgłosić po upływie pierwszego roku.

Czy kurs będę mógł obejrzeć w każdej chwili?

Tak, jak najbardziej. Kurs jest nagrany i zamieszczony na platformie do e-learningu. W każdej chwili możesz się zalogować i odsłuchać materiały.

Czy po takim kursie coś mogę zdziałać?

Oczywiście! I mamy nadzieję, że zaczniesz od razu 🙂 Czekamy również na Twoją historię. Chętnie jej wysłuchamy jak Ci idzie ze spłatą zobowiązań 🙂

Czy można zapłacić paypalem?

Tak. Płatności obsługuje tpay.com. Jest możliwość zrobienia przelewu lub płatności PayPal.

Czy wystawiacie FV?

Tak. Prosimy tylko o uzupełnienie danych do FV w polach do tego przeznaczonych podczas zakupu. Przesyłanie ich wiadomością email może spowodować znaczne opóźnienie w wystawieniu FV.