czyli jak wyjść z bankructwa

Sprzedaj swój dług - skuteczna metoda wychodzenia z kredytu hipotecznego
Szczegóły

Przyjdź na bezpłatne szkolenie online

Poznaj jedną z najbardziej skutecznych metod wychodzenia z długu, o której niewiele osób wie.

Zapisz się

Podczas webinaru dowiesz się:

  • W jakie zachowania wpadają osoby z problemami finansowymi i jak ich unikać.
  • Dlaczego tak mało osób korzysta z tej metody mimo, że jest tak bardzo skuteczna?
  • Poznasz prawdziwą historię osoby, która dzięki tej metodzie wyszła z 4 milionowego długu.
  • Jakie kroki musisz podjąć by móc skorzystać z tej metody?

zobacz

Czy to dotyczy Ciebie?

  • Masz problem ze spłatą kredytu mieszkaniowego?
  • Masz nieruchomość o niższej wartości niż Twoje zadłużenie?
  • Wpadłeś w chwilowe problemy finansowe i bank grozi wypowiedzeniem umowy kredytowej?
  • Chcesz się pozbyć długu wobec banku raz na zawsze?

Przyjdź na bezpłatne szkolenie online  –  08.08.2018, godz. 20.00

Prowadzące:

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Założycielka 8 firm, z których które 5 stały się rozpoznawalnymi markami na rynku polskim i lokalnym, które pokochali klienci: Architekci Kariery, MomentumWay, PUERTOcoffe culture, PUERTOsiesta, Personal Excellence Network.

Dziś pomaga innym firmom zbudować strategię LOVEbrand i prowadzi programy rozwojowe dla liderów, żeby budować silną kulturę przywódczą w oparciu o wartości, system i autonomię. Z jej usług korzystają takie duże międzynarodowe firmy jak IKEA, mBank, Comparex, Diehl Controls, BZ WBK, Credit Agricol, Loreal inne.  Autorka książek z dziedziny biznesu i kariery.

Jest inwestorką w nieruchomości, która 10 lat temu z wielomilionowych inwestycji wpadła w wielomilionowe długi. Kilka lat jej zajęło poukładać tę sytuację i wyjść z niej zwycięsko. Dziś dzieli się wiedzą o tym, jakie strategie zastosowała, żeby wyjść z problemów finansowych i poukładać swoją sytuację na nowo.

Marta Baczewska-Golik, przedsiębiorca, właścicielka agencji nieruchomości, autorka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Pośredniczyła w transakcjach o wartości blisko 80 mln zł dzięki czemu zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie na temat rynku nieruchomości oraz aspektów prawnych.

Z powodzeniem podnajmowała i zarządzała apartamentami w Sopocie o wartości 8 mln zł. Jest mistrzem w układaniu biznesu tak, aby móc pozwolić sobie na długie wakacje, podróże, oraz czas dla najbliższych. Zawsze dąży do sytuacji WIN-WIN.

Zawsze dąży do sytuacji, z których każdy wychodzi wygrany zarówno w pracy jak i w życiu.

W ramach swojej działalności inwestycyjnej kupowała wierzytelności od wierzycieli i rozumie, że dług jest produktem jak wszystko i można go kupić lub sprzedać.